Dentysta Małgorzata Leśniak – opinie

stomatolog-implantolog Malgorzata Leśniak opole
Dentysta Małgorzata Leśniak – opinie
Podsumowanie
Dentystka-implantolog nowej generacji z blisko 5-letnim doświadczeniem w branży stomatologicznej. Precyzyjne i wysokiej klasy leczenie nowoczesnymi sprzętami i materiałami.Wysoko wykwalifikowany lekarz oraz jego zespół przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Bezbolesne leczenie wykonane z gwarancja na wypełnienia zębów nawet do 5 lat.

Lekarz specjalizuje się w stomatologi zachowawczej, implantach zębowych i przeszczepach dziąseł.

Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena pacjentów1 Vote
Zalety
gwarancja na wypełnienia zębów 5 lat
nowoczesne sprzęty
wysoka jakość materiałów
precyzja
bardzo przyjazny lekarz i jego zespół
rzetelna diagnoza
doraźna pomoc w przypadku pacjentów bólowych
leczenie dzieci w każdym wieku
leczenie pacjentów dentofobicznych
przyjazne, przestronne i nowoczesne wnętrza
przyjmowanie o czasie
bezbolesne leczenie
znieczulenie komputerowe
praca pod mikroskopem
wszczepianie implantów zębowych
delikatność wykonywanych zabiegów
klimatyzowane lokale
możliwość bezpłatnego wypicia kawy / herbaty
wybielanie zębów laserowo i lampą Beyond
czystość gabinetów
bezpłatne wypisywanie recept
wysyłanie smsów z zaproszeniem na wizytę
możliwość wykonania pojedynczych zdjęć RVG zębów
możliwość otrzymania bonów rabatowych na niektóre zabiegi
możliwość płatności kartą
Wady
Brak możliwości wykonania zdjęcia panoramicznego
czas oczekiwania na wizytę dla nowych pacjentów to ok. 1-2 tygodnie
dość wysoka cena
brak usług z zakresu ortodoncji
4.6
Opinia

Jakość leczenia

Zabiegi wykonywane w najwyższą precyzją. Nowoczesne sprzęty i kosmetyczne materiały. Lekarz dentysta nie oszczędza na ilości materiałów niezależnie od wykonywanego zabiegu. Rzetelna diagnoza nawet w trudnych przypadkach.

Bezbolesność

Lekarz dysponuje bezpiecznymi znieczuleniami dla osób ogólnie zdrowych oraz dla osób obciążonych. Możliwość znieczulenia komputerowego urządzeniem The Wand. Delikatność wykonywanych zabiegów.

Szybkość przyjęcia

Pacjenci przyjmowani są o czasie z maksymalnym opóźnieniem 5-10 minutowym po wcześniejszym telefonicznym lub smsowym powiadomieniu. W przypadku pilnej potrzeby domówienia dodatkowych terminów lub w nagłych przypadkach lekarz jest w stanie dodatkowo przyjąć pacjenta po zakończonym dniu pracy nawet do godz. 22:00. Czas oczekiwania na terminy dla nowych pacjentów to ok. 1-2 tygodnie.

Zakres usług

Szeroki zakres usług. Lekarz zajmuje się leczeniem próchnicy zębów, profesjonalną higienizacją jamy ustnej, periodontologią, leczeniem dzieci, profilaktyką fluorową zębów, leczeniem endodontycznym, szynowaniem zębów rozchwianych, chirurgią miękką i twardą i mikrochirurgią oraz implantologią. Lekarz zajmuje się również nadbudowywaniem/przeszczepem dziąseł w przypadku ich recesji oraz rozczepianiem i nadbudowywaniem kości w przypadku wąskiego wyrostka zębodołowego. Pani doktor nie zajmuje się ortodoncją, jednakże przygotuje pacjentów do leczenia ortodontycznego. Zakres sług również obejmuje leczenie protetyczne (korony, mosty, licówki porcelanowe, protezy akrylowe, protezy szkieletowe, szyny oraz nakładki do wybielania).

Wyposażenie gabinetu

Cztery klimatyzowane gabinety zabiegowe, nowoczesne sprzęty do diagnostyki próchnicy, ozonoterapii, laseroterapii bistymulującej i laserowego wybielania zębów. Lampa Beyond do wybielania zębów, mikroskop zabiegowy, fizjodyspenser do zabiegów implantologicznych, nóż elektrochirurgiczny do zabiegów mikrochirurgicznych, wirówka do zabiegów chirurgicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, endometry do leczenia kanałowego, UnitObturation w przypadku wypełniania kanałów na gorąco oraz narzędzia do rozszczepiania kości czy nadbudowy dziąseł.

Atmosfera

Bardzo przyjazny lekarz oraz jego zespół od samego przekroczenia progu kliniki dentystycznej. Możliwość poproszenia o kawę czy herbatę. Wysoki komfort podczas zabiegów, lekarz zawsze pyta czy pacjent dobrze się czuje i co zrobić by czuł się jeszcze lepiej. Zabiegi wykonywane ze spokojem, szczegółowo tłumaczy wykonywane etapy tak by pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie. Leczenie nawet zaawansowanych dentofobii, wysoka empatia i bardzo dobre podejście nie tylko do osób dorosłych ale również dzieci.

Poziom czystości

Gabinety, poczekalnia i toalety bardzo czyste i schludne.

Cena

Cena dość wysoka, ale wprost proporcjonalna do jakości wykonywanych usług.

 

Dodaj komentarz

Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena końcowa