Dentysta Renata Dąbrowska-Leśniak – opinie

dentysta dentystka
Dentysta Renata Dąbrowska-Leśniak – opinie
Podsumowanie
25-letnie doświadczenie i żywa legenda wysokiej klasy stomatologii w Opolu. Znana ze swojej precyzji wykonywanych zabiegów, odpowiedzialności i trwałości efektów leczenia. Wraz z cały swoim zespołem od wielu lat pomaga swoim pacjentom tak by sprostać wszelkim ich oczekiwaniom. Jest przy tym osobą bardzo empatyczną emanującą sympatią i dobrą energią.
Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena pacjentów0 Votes
Zalety
gwarancja na wypełnienia zębów 5 lat
wysoka jakość materiałów
nowoczesne sprzęty
rzetelna diagnoza
bardzo przyjazny lekarz i jego zespół
precyzja wykonywanych zabiegów
doraźna pomoc w przypadku pacjentów bólowych
leczenie pacjentów dentofobicznych
przyjmowanie o czasie
przyjazne, przestronne i nowoczesne wnętrza
bezbolesne leczenie
znieczulenie komputerowe
praca pod mikroskopem
delikatność wykonywanych zabiegów
klimatyzowane lokale
możliwość bezpłatnego wypicia kawy / herbaty
wybielanie zębów laserowo i lampą Beyond
bezpłatne wypisywanie recept
czystość gabinetów
wysyłanie smsów z zaproszeniem na wizytę
możliwość wykonania pojedynczych zdjęć RVG zębów
możliwość otrzymania bonów rabatowych na niektóre zabiegi
możliwość płatności kartą
Wady
Brak możliwości wykonania zdjęcia panoramicznego
czas oczekiwania na wizytę dla nowych pacjentów to ok. 3-4 tygodnie
dość wysoka cena
brak usług z zakresu ortodoncji
4.5
Opinia

Jakość leczenia

W związku wieloletnim doświadczeniem przeprowadzane zabiegi są na najwyższym poziomie niezmiennie od ponad 25 lat. Lekarz regularnie wprowadza do swojej praktyki nowoczesne sprzęty oraz najwyższej jakości materiały. W ciągu całego swojego stażu pracy Pani doktor wzięła udział w niemal 80 szkoleniach i sympozjach. Zabiegi przeprowadzane są z asystą na cztery ręce, z pomocą lup lub mikroskopu zabiegowego w związku z czym leczenie przeprowadzane jest dynamicznie lecz z najwyższą precyzją. 

Bezbolesność

Leczenie jest w pełni bezbolesne ze względu na bardzo dobrej jakości oraz bezpieczne dla pacjenta znieczulenia. Lekarz dysponuje trzema rodzajami znieczuleń: tradycyjnym, komputowym The Wand lub bezigłowym wedle życzeń pacjenta. Znieczulenie podawane jest w sposób bardzo delikatny. Jeżeli zabiegi przeprowadzane są bez znieczulenia lekarz wykonuje je z ogromnym wyczuciem, gdyż nieustannie wsłuchuje się w pacjenta.

Szybkość przyjęcia

Pacjenci przyjmowani są o czasie z maksymalnym opóźnieniem 5-10 minutowym. W przypadku opóźnień pacjent najczęściej jest o nim powiadamiany telefonicznie lub poprzez wiadomość sms. W przypadku pilnej potrzeby ustalenia dodatkowych terminów lub w przypadkach pilnych bólowych lekarz jest w stanie dodatkowo przyjąć pacjenta nawet do godz. 22:00. Czas oczekiwania na terminy dla nowych pacjentów to ok. 3-4 tygodnie.

Zakres usług

Obszerny zakres usług. Lekarz zajmuje się leczeniem próchnicy zębów, profesjonalną higienizacją jamy ustnej, periodontologią, leczeniem dzieci, profilaktyką fluorową zębów, leczeniem kanałowym, szynowaniem zębów rozchwianych, chirurgią i mikrochirurgią oraz protetyką (korony, mosty, licówki porcelanowe, protezy akrylowe, protezy szkieletowe, szyny, nakładki do wybielania). Pani doktor wykonuje usługi z zakresu medycyny estetycznej. Nie zajmuje się ortodoncją, jednakże przygotuje pacjentów do leczenia ortodontycznego. 

Wyposażenie gabinetu

Cztery klimatyzowane gabinety zabiegowe, nowoczesne sprzęty do diagnostyki próchnicy, ozonoterapii, laseroterapii bistymulującej i laserowego wybielania zębów. Lampa Beyond do wybielania zębów, mikroskop zabiegowy, fizjodyspenser do zabiegów implantologicznych, nóż elektrochirurgiczny do zabiegów mikrochirurgicznych, wirówka do zabiegów chirurgicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, endometry do leczenia kanałowego, UnitObturation w przypadku wypełniania kanałów na gorąco.

Atmosfera

Bardzo przyjazny lekarz oraz jego zespół od samego przekroczenia progu kliniki dentystycznej. Możliwość bezpłatnego poproszenia o kawę czy herbatę. Wysoki komfort podczas zabiegów, lekarz zawsze pyta czy pacjent dobrze się czuje i co zrobić by czuł się jeszcze lepiej. Zabiegi wykonywane ze spokojem, szczegółowo tłumaczy wykonywane etapy tak by pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie. Leczenie nawet zaawansowanych dentofobii, wysoka empatia i bardzo dobre podejście nie tylko do osób dorosłych ale również dzieci.

Poziom czystości

Gabinety, poczekalnia i toalety bardzo czyste i schludne.

Cena

Cena dość wysoka, ale wprost proporcjonalna do jakości wykonywanych usług.

Dodaj komentarz

Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena końcowa