Dentysta Wiktor Leśniak – opinie

stomatolog-lekarz medycyny estetycznej Wiktor Leśniak opole
Dentysta Wiktor Leśniak – opinie
Podsumowanie
Wysokiej klasy leczenie nowoczesnymi sprzętami i materiałami. Wykwalifikowany lekarz oraz jego zespół przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Bezbolesne leczenie wykonane z najwyższą precyzją oraz gwarancja na wypełnienia zębów nawet do 5 lat.
Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena pacjentów0 Votes
Zalety
gwarancja na wypełnienia zębów 5 lat
nowoczesne sprzęty
wysoka jakość materiałów
precyzja
bardzo przyjazny lekarz i jego zespół
rzetelna diagnoza
doraźna pomoc w przypadku pacjentów bólowych
leczenie dzieci w każdym wieku
leczenie pacjentów dentofobicznych
przyjazne, przestronne i nowoczesne wnętrza
przyjmowanie o czasie
bezbolesne leczenie
znieczulenie komputerowe
praca pod mikroskopem
delikatność wykonywanych zabiegów
mezoterapia
wypełnianie bruzd, ust czy glębokich zmarszczek kwasem hialuronowym
klimatyzowane lokale
możliwość bezpłatnego wypicia kawy / herbaty
wybielanie zębów laserowo i lampą Beyond
czystość gabinetów
bezpłatne wypisywanie recept
wysyłanie smsów z zaproszeniem na wizytę
możliwość wykonania pojedynczych zdjęć RVG zębów
możliwość otrzymania bonów rabatowych na niektóre zabiegi
możliwość płatności kartą
Wady
Brak możliwości wykonania zdjęcia panoramicznego
czas oczekiwania na wizytę dla nowych pacjentów to najczęściej ok. 1-2 tygodnie
brak zabiegów z zakresu ortodoncji
dość wysoka cena
4.4
Opinia

Jakość leczenia

Leczenie odbywa się zawsze bezstresowo. Lekarz przed zabiegiem rzetelnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie. W celu postawienia diagnozy przeprowadza bardzo dokładne badanie stomatologiczne i w rzeczowy sposób odpowiada na każde pytanie. Zabiegi wykonywane są bardzo starannie i delikatnie. Gabinety są wyposażone w nowoczesne sprzęty i estetyczne materiały.

Bezbolesność

Leczenie jest bezbolesne, gdyż lekarz poza lekkością ręki dysponuje również bezpiecznymi i sprawdzonymi znieczuleniami. Są rozkładane przez enzymy krwi dzięki czemu nie-obciążają wątroby. Są dostępne dwie metody podawania: tradycyjnie oraz komputerowo, tj. urządzeniem The Wand  Delikatność wykonywanych zabiegów.

Szybkość przyjęcia

Pacjenci przyjmowani są o czasie z maksymalnym opóźnieniem 5-10 minutowym po wcześniejszym telefonicznym lub smsowym powiadomieniu. W przypadku pilnej potrzeby domówienia dodatkowych terminów lub w nagłych przypadkach lekarz jest w stanie dodatkowo przyjąć pacjenta po zakończonym dniu pracy nawet do godz. 22:00. Czas oczekiwania na terminy dla nowych pacjentów to ok. 1-2 tygodnie.

Zakres usług

Szeroki zakres usług. Lekarz zajmuje się leczeniem próchnicy zębów, profesjonalną higienizacją jamy ustnej, periodontologią, leczeniem dzieci, profilaktyką fluorową zębów, leczeniem kanałowym, szynowaniem zębów rozchwianych, chirurgią i mikrochirurgią, protetyką (korony, mosty, licówki porcelanowe, protezy akrylowe, protezy szkieletowe, szyny, nakładki do wybielania) oraz medycyną estetyczną. Lekarz nie zajmuje się leczeniem ortodontycznym.

Wyposażenie gabinetu

Cztery klimatyzowane gabinety zabiegowe, nowoczesne sprzęty do diagnostyki próchnicy, ozonoterapii, laseroterapii bistymulującej i laserowego wybielania zębów. Lampa Beyond do wybielania zębów, mikroskop zabiegowy, fizjodyspenser do zabiegów implantologicznych, nóż elektrochirurgiczny do zabiegów mikrochirurgicznych, wirówka do zabiegów chirurgicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej, endometry do leczenia kanałowego, UnitObturation w przypadku wypełniania kanałów na gorąco.

Atmosfera

Bardzo przyjazny i z poczuciem humoru lekarz oraz jego zespół od samego przekroczenia progu gabinetu stomatologicznego. Możliwość poproszenia o kawę czy herbatę. Wysoki komfort podczas zabiegów, lekarz zawsze pyta czy pacjent dobrze się czuje i co zrobić by czuł się jeszcze lepiej. Zabiegi wykonywane ze spokojem, szczegółowo tłumaczy wykonywane etapy tak by pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie. Leczenie nawet zaawansowanych dentofobii, wysoka empatia i bardzo dobre podejście nie tylko do osób dorosłych ale również dzieci.

Poziom czystości

Gabinety, poczekalnia i toalety bardzo czyste i schludne.

Cena

Cena dość wysoka, ale wprost proporcjonalna do jakości wykonywanych usług.

Dodaj komentarz

Jakość leczenia
Bezbolesność
Szybkość przyjęcia
Zakres usług
Wyposażenie gabinetu
Atmosfera
Poziom czystości
Cena
Ocena końcowa